Jitka Vitoulová

1 hodnocení

Před měsícem

S paní Pavlíkovou jsme byli moc spokojení.. Slušné, vstřícné a trpělivé jednání. Pokud by jsme ještě někdy prodávali nemovitost tak jedině přes p.Pavlíkovou. Doporučujeme 👍